פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פסק זמן – להפרד או לא?

 

שאלה

 
אחרי שלוש שנים של מערכת יחסים יפה ומשגשגת החלטנו אני ובחיר ליבי להתחתן ולבנות בית נאמן בישראל. במהלך ההכנות לקראת המועד החליט בן זוגי שהוא רוצה פסק זמן מהזוגיות ומההכנות על מנת להיות בטוח ולא לעשות טעות כמו כולם. האם עלי לקבל את ההצעה ומדוע ולמה זה קורה לי? מהי הדרך הנכונה שאני יכולה לבחור מתוך הברירה המאיימת?
 

פנינה משיבה

 
 
לפעמים, טעויות עשויות להוביל להזדמנויות בלתי צפויות גם כשאנחנו יודעים מה נכון ומה טוב לעשות, לא תמיד קל לפעול על פי הידיעה הזאת. מובן וברור שעלייך להסכים לפסק זמן להתרחש.
ויכוחים והשגות לא ישנו את המועקה שביניכם ולא יפתרו את כל הנושאים והעניינים שלא פתרתם עד היום ונשארו פתוחים ולא ברורים במהלך ההיכרות שלכם והזמן שהשקעתם יחד. על ידי קביעת הגבולות של מסגרת פסק הזמן ותיאום הציפיות ביניכם תוכלו להגדיר ולהבהיר את המשמעות המלאה לפסק זמן זה ועל ידי כך ליצור מציאות שמשדרת אופטימיות.
 
 
 
 
 
 
 
 
כמובן ישנן סיבות סמויות וגם גלויות למצב זה. זה יכול להיות זמן מתאים לשאול את עצמך מה באמת את צריכה במערכת היחסים הזו? לברר מה באמת בן זוגך צריך ורוצה? עלייך לנסות ולהזדהות עם רגשותיו וחששותיו של בן זוגך ועל ידי כך לגשר על רגשותייך הפגועים והרגשת חוסר האימון שנוצרה. זכרי, שאתם ניצבים מול נקודת בחירה שבה אתם עומדים, בניסיון נוצר מצב שכח המשיכה של כל אחד מהכיוונים שלפניכם זהה בעוצמתו ובחוזקתו. נקודות הבחירה הללו, מגדירות עבורכם את קו החזית ב"מאבק הרוחני" שביניכם. שתי טריטוריות היצר הטוב והיצר הרע, במלחמה חזיתית. באמונה שזהו מצב חולף ממעמקי נשמתך הזועקים יינתן לך הכוח להתעלות ולהפוך את החושך לאור שישמש אתכם בכל ההזדמנויות העכשוויות או העתידות שתנסו להחליט על תפנית בחיים או עליה ושינוי כיוון ליעד הנכסף. שאיפות אלו מכסות את כל תחומי החיים, וכרוכות בעבודה מאומצת שעשויה לערער על כל החלומות שהגדרתם עד כה. התבוננות והשתקפות אל תוך שאיפותיכם הפנימיות יסייעו לך ולבן זוגך להתעלות ולשחרר את עצמכם מעם הדפוסים של העבר כדי להיות זמינים בהווה ובעתיד, מצב זה יוכל לשמש בעתיד כגשר בין התובנות הקיימות ששוכנות בתוככם ובאופן שיטתי יגשר על הפער ל"תגובה" בפחדים ואתגרים חדשים שאינם מוכרים עדיין. יוכל לשמש כמעיין להתקשרות רוחנית ממעמקי הלב ותסייע לחיזוק השאיפות המשותפות ותבנה משמעות רגשית כל הזמן.
כוח ההתחדשות הוא שיזמן לכם את הגישה הגמישה והזרימה במסלולי החיים. תהליך זה אינו אמור להסתיים לעולם אלא להמשיך ולהתחדש. זאת האהבה שאינה תלויה בדבר ובכוחה ליצור מציאות שאינה מסתיימת, אינה משתנה, ואינה מותנית בשום תנאי. אהבה אמיתית נוצרת ע"י בניה משותפת על יסודות של הערצה והערכה הדדית, מחויבות וכבוד וזוהי הזוגיות שתתן ביטוי לחיי משפחה ארוכים ומאושרים. עזרה בסיסית נוספת היא הידיעה והאמונה שהכל בא מן האלוקים והוא שותף פעיל ונאמן לעולמים