פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סמכותו של מנהל – כיצד להתמודד עם סביבה נהולית משתנה

 

שאלה

 
שלום. לפני שמונה חודשים התקבלתי לתפקיד סמנכ"ל בתוך חברה פרטית. במסגרת התפקידים הייתי צריך לעשות כל מיני פונקציות שניתנה לי עליהן סמכות מראש אלא כשזה הגיע בפועל בעל הבית שמשמש כמנכל החברה, לא נתן לי חופש פעולה. כעת, המנכל מרגיש שהוא עושה יותר מדי והוא הביא אותי למלאות חלק מהעבודה. ומצד שני, הוא לא מספיק נותן בי אימון כדי שאוכל לעשות. אשמח לקבל עצה איך אוכל לעשות ומה ע"מ שאני אוכל לבצע את העבודה לשביעות רצון בעל הבית. בתודה, אורי
 

פנינה משיבה

 
 
שלום אורי,
אנו חיים את חיינו בתנועה מתמדת קל לשכוח כי יש לנו ברירה במה שאנו עושים. בעל הבית המנכ"ל רשאי לעשות את הבחירות שלו ובאותה מידה גם לך יש בחירות משמעותיות שבהן אתה מתנסה בכיוונים שונים. במקרים רבים הפונקציות הסמכותיות אינן מתבצעות מלמעלה ע"י המנכ"ל אלא ע"י אנשים כמוך, שרכשו לעצמם דימוי עצמי מנצח וע"י כך אין להם בכלל צורך להיקרא מנכ"ל או מנהל מאחר והדימוי העצמי משפיע על התוצאות ועל ההשלכות.
 
 
 
 
 
 
 
 
ע"י בניית דימוי עצמי אפשרי להרחיב את הגבולות כל הזמן ולהשתמש בידע וביכולות בצורה מיטבית. כל אחד מאיתנו אחראי לחייו ולתוצאות אליהן הוא מגיע: מקום העבודה, קריירה וגם בזוגיות אנחנו נוטים לחשוב שמה שמשפיע על ההישגים שלנו היא הסביבה החיצונית.
לעומתם אנשים משגשגים חושבים אחרת מהמציאות שהסביבה כופה עליהם. לכן בכל מצב שנראה גרוע יש גם טוב. השאלה היא מה אני מחפש. משתמע שאתה בן אדם מצליח היודע להתמודד בכל דרגה ולוקח אחריות מלאה. כי אנשים מנצחים לוקחים מחויבויות ועומדים בהם. הם פועלים ועושים את מה שצריך ולא את מה שנח. כל הכבוד על ההתמודדות. ושיהיה הלאה בהצלחה.
בברכה, פנינה.