פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סדנא בקסריה

 

בונים אימון

 
בעולם המודרני הולכת ותופסת תאוצה, יותר ויותר, שיטת האימון (קאוצ'ינג), לפרטים וחברות המבקשים להעצים את היכולות ולהתקדם קדימה. פנינה רייפמן, מאמנת אישית מוסמכת וחברה בפדרציה הבינלאומית, משמשת כיועצת עסקית, אישית ומשפחתית, בראיון ל'מנורה" היא מספרת על דרכה להצלחה ומעניקה טיפים להעצמה אישית. בשיחה המיוחדת מספרת רייפמן מדוע חשוב להתאמן וכיצד מהווה שיטה זו חלק בלתי נפרד מצמיחה ושגשוג אישיים. מיוחד.

את שמה של פנינה, שמעתי לראשונה, מזוג שרצה להינשא. לצערם של בני הזוג, גם ההורים של הבחור וגם ההורים של הבחורה התנגדו באופן נחרץ לקשר ביניהם ולא אבו לשמוע על כך. אם הם יינשאו, הם יאבדו את הקשר עם המשפחה, זה היה ברור לכולם ואשר על כן הזוג המשיך לצאת ולהיפגש אך מוצא אמיתי אין. הם בכלל לא יכלו לחשוב על נישואין כי מי רוצה לאבד את המשפחה שלו?
פנינה נכנסה לתמונה באופן מקרי לחלוטין. זמן קצר לאחר ששמעה את תלאותיהם של הצעירים, היא יזמה שיחה עם ההורים. עשרה ימים לאחר המפגש, נתנו ההורים את הסכמתם לנישואי הילדים. ולאושרם של הילדים לא היה גבול.

פנינה רייפמן, מאמנת אישית מוסמכת וחברה בפדרציה הבינלאומית, משמשת כיועצת עסקית, אישית ומשפחתית.
 

תפקידו של המאמן

 
"מאמן אישי הוא מעין שותף שמוליך אותך קדימה", אומרת פנינה. המאמן, תמיד יודע שסוד הדברים טמון בכישרונות. הכישורים לביצוע לא ייאמן אבל דווקא הם שוכנים בתוך תוכו של כל אדם. פעמים רבות, הדברים טמונים כל כך עמוק, במקומות חשוכים ולא ידועים ותפקידו של המאמן למצוא ולהגיע לאותם הכוחות לחשוף אותם בפני המאומן, ולתת לו את הכלים הפנימיים שלו שאיתם הוא יוכל להגיע ולהצליח במקומות שאליהם הוא רוצה להגיע. המאמן מכניס מפה ומצפן שמוליכים את המאומן למקום בטוח, ולצמיחה אישית ועסקית בכל תחומי החיים והמטרות שהאדם הציב לעצמו.

באמצעות המאמן מצליח המאומן לזהות ולגלות דברים של היה יכול לזהות בכוחות עצמו לבד. המאמן ממשיך להיות שותף תומך בכל שלבי השגשוג והצמיחה בדרך להגשמה אישית וסביבתית ומאפשר למאומן להוציא את כל הספקות מהעבר, וללמד אותו להביט אל העתיד בהחלטיות ובטחון עם יכולות חדשות ומתחדשות. בכלל זה גם לאתר אתגרים חדשים ולהשיג תוצאות אפקטיביות לבניית החזון האישי והשליחות האישית והגשמתם. את תהליך האימון ניתן לעבור תהליך אימון בצורה פרטנית אישית, בצורה קבוצתית, משפחתית ואפילו עסקית. תהליך האימון הופך למרגש כאשר אנשים תוך זמן קצר יכולים להצביע על החסמים שלהם, לעקוף אותם ולהמשיך בחיים ולהגשים יעדים.