פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מציאת ''הנשמה התאומה'' – דרכים למציאת בן/בת זוג מתאימים

 

שאלה

 
שלום רב, בסופו של דבר פגשתי את הנשמה התאומה שלי. וכשנפגשנו בפעם הראשונה היא הביטה ישר לתוך נשמתי. מהן המדידות האישיות שעלי להיאחז כדי להיות בטוח שזו היא ואיך עלי לנהוג ולהתייחס לבחורה הזו בכלל?
 

פנינה משיבה

 
 
אחת הבעיות הקשות במציאת בן הזוג לנישואין היא חוסר ההיגיון של הדרך שבה אנו יוצאים לפגישות, ומדמיינים את מהלך ההתרחשויות עם ציפיות מוגדרות. לכולם יש אשליה של זיקוקים בפגישה הראשונה ועקב כך מתמקדים בציפיות המוגדרות ובחלומות מבלי לאפשר להזדמנות אמיתית להיכרות פנימית ואישית עם הבן/בת זוג. הלכה למעשה, ביכולתך להתחתן כמעט עם כל מועמדת, כל עוד המטרות שלכם זהות ויש ביניכם תקשורת פתוחה לגבי שאיפותיכם לעתיד. בניית דימוי עצמי מנצח מהווה גורם בסיסי וחשוב בתהליך מציאת בן הזוג "התאום". בתהליך חשיבתך אם עולה בדעתך דמות של מישהי שאינה תואמת אותך באופן אותנטי, אתה עלול להשקיע ולהזמין למערכת את בת הזוג שאינה תואמת את מידותיך, אישיותך ושאיפותיך הפנימיות.
 
 
 
 
 
 
 
 
אלה מתאכסנים בתוך מערכת הערכים הפנימית שלך ולא תמיד תואמים או מאוזנים עם המערכת החיצונית הסובבת את חייך. חוסר איזון זה גורם לחוסר התאמה באופן שבו אנו מתבטאים ומתפקדים לבין תוצאות מעשינו ויוצר בעקבותיו פער שפוגם בדימוי העצמי שלנו וביכולות ובהישגים שלנו בכל מישורי החיים, הוא עשוי להפחית מערכינו בעיני הסביבה, ולגרום נזק לביטחון העצמי הפנימי. הסוד לחיים בריאים של אושר וסיפוק בזוגיות טמון באופן מחשבותינו והמסרים שאנו שולחים אל התת מודע שלנו ע"י אימון של התת מודע. המודעות והיכולת האישית שלך לאמת את רגשותיך כלפי הנשמה התאומה שפגשת יוכלו לטפס ולהכות שורשים ככל שתקשיב יגברו היכולות הפנימיות להגיב עם תקשורת מלאה אל התת מודע ומן הלב ואזי המערכת האישית והמודעות הפנימית תשתפר עבורך בלי גבולות ותאמת עבורך את כל הגבולות והגדרות הפנימיים שנסתרים בליבך.
 
דרכי האהבה אינן סלולות בעיני רוחנו ומוליכות אותנו למקומות חדשים שאינם מוכרים עדיין. ביכולתך להשקיע את אותה המשמעת וההתלהבות שהינך משקיע בתחומים שונים שבהם ברצונך להצליח ולהתנהל באותו אופן שבו אתה מתפקד בתחומי הקריירה והעסקים. לעולם לא לאבד את החשיבה החיובית ולחיות את חייך עם משמעות ותובנה בריאה עם ערך לחשיבות הנישואים. תוכל לברור ולמיין את כל התירוצים ובחוויות שחווית בעבר ומנעו בעדך להתחבר לבת הזוג המתאימה לך ביותר. כפי שידוע לכולנו לאנשים שונים יש גישות שונות כלפי החיים, זה עשוי להיות מרגש ופעמים זה יכול להוציא מן הדעת. האישיות הייחודית היא שמעצבת את הגישה לחיים. התלמוד מסביר : "כשם שפרצופיהם שונים כן דעותיהם שונות" הסוד לזוגיות מצליחה היא היכולות להשתמש בהבדלים כנקודת חוזק להשלים זה את זה. בתקווה שזיהית ומצאת את המלכה שתמליך אותך למלך בבניית בית המקדש הפרטי שלך.
 
תובנות נוספות שאתה עשוי לשאול את עצמך בדרך לנישואין:
מהן הסיבות העיקריות שאני רוצה להתחתן עם הבן זוג הזה?
מה גורם לי לחושב ולהאמין שתהיה לי זוגיות טובה איתה?
מהן הציפיות שלי לגבי בת זוגי אחרי הנישואין?
מהן הציפיות של בת זוגי לגבי אחרי הנישואין