פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהי זוגיות מוצלחת? – רגע לפני הנישואין

 

שאלה

 
פנינה היקרה, כאורחת קבועה בסדנאות לדימוי עצמי וזוגיות מצליחה, אזרתי אומץ והתארסתי לבחיר ליבי לפני כחודשיים. אך תוך כדי ההכנות לחתונה שתיערך בעוד כחודשיים אני מבחינה בדפוסי התנהגות מצד בן זוגי שנוגדים את הציפיות שלי ואני מרגישה שרגשותיי משתנים. איך עלי להתמודד בתקופה זו, ומה עלי לעשות כדי לא להיפגע ולסגת בי מהחלטתי להינשא?
 

פנינה משיבה

 
 
המסע המרתק אל היעד הנכסף לא תמיד נראה כפי שציפינו לסרט ולדימוי שאנו מאחסנים בראשינו ובדמיוננו ישנה משמעות עצומה בהצלחה שלנו להשגת היעדים שאנו מצביים לעצמינו, אך להפתעתך לבן זוגך אין סרט או דימוי כלשהו שמחזיק עבורו את התמונה הברורה כלפי היעד המשותף שלכם.
נישואין הם מעשה הבריאה מחדש, החתן והכלה אומרים לנצח ועל ידי כך משנים את העכשיו לתמיד וזה משנה את המרקם של היקום כולו זה נושם לתוך האמונה הפנימית עם ביטחון של לנצח, שומר על התחברות ומצית אש של שמחה ואחדות והופך אותנו ליזמים נלהבים בחיי הנישואים. אותה אש עשויה גם לשרוף ולהרוס את הכול. דרכי האהבה הם לא תמיד כפי שנראים בעיני רוחנו, דרך זו מפותלת ומוליכה את נשמותינו למקום חדש שאינו מוכר.
 
 
 
 
 
 
 
 
במהלך המסע נגלה שכל מכשול בדך הביא איתו שיעורי ייחודי שיתרום ויאיר לנו את המהות הפנימית בדרך לזוגיות מושלמת ואהבת אמת וחברות אמיתית כרוכה בחשיפה של החולשות וגם המעלות שלנו. תחילתו של החיבור ביניכם טמונה ברצונכם ההדדי בגילוי עולמכם הרוחני. המפתח להתמודדות לתוך מסע הנישואין שוכן בכוח האותנטי שחבוי בתוכנו. ביחד, תוכלו להאיר את היכולות שמסתתרים בעמקי הנשמה ולמצוא את הכלים ואת הביטחון הנחוצים כדי לנווט בדרך מפותלת זו ולאפשר לכם לנוע בדרכי החיים קדימה ובהצלחה. תוכלי לאפשר מרחב בריא לשניכם ע"י הבעת כבוד והערכה הדדיים במודעות מלאה שאתם מהווים מראה אחד לשני ומצליחים לזהות בבן הזוג את החולשות, שלמעשה, עדיין טמונות בתוך תוכנו. כי בלב ליבו של כל קושי שוכנת ההזדמנות. באהבה ובזוגיות יש חוקים ואם נדע לשמור עליהם אזי נקבל את התמורה על אהבת הזולת שבא טמון חוק האהבה שנסתר מעיננו.

גילוי זה של הענקה הדדית היא תענוג גדול ונפלא הרבה יותר מכל הנאה חולפת שיש לנו בחיים. הנתינה, הבלתי מותנית היא שמשמשת כמכנה משותף ובסיס לשגשוג והצלחה בזוגיות. זכרו, סביבה תומכת וחיובית הם מצב הכרחי בשלבים אלה של ההכנות ליום הנישואים.