פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למצוא בת זוג, זה אפשרי – התמודדות עם נישואין חדשים בגיל מאוחר

 

שאלה

 
כקורא קבוע במדורך אני מקווה להבין וללבן אם כן או לא. אני גבר נאה כבן 60 וגרוש. ילדי הם בוגרים ומחוץ לבית ואני לא יודע אם זה רק חלום או אפשרי ומציאותי עבורי למצוא בת-זוג חדשה לחיי נישואים?
 

פנינה משיבה

 
 
בכן כן. בוודאי שנישואין זו משימה אפשרית. כמובן עליך לשמור על מאזן מציאותי בחיפושיך אחרי בת זוגך החדשה. עליך לבחון את רמת האנרגיה שלך והאפשרויות שלך להתמודד בחיים חדשים עם בת-זוג שגם לה יש עבר משלה.
האם אתה רוצה וחפץ להיות אבא מחדש ולגדל את ילדי הגרושה שעמה תנשא? במידה ותשובתך חיובית תוכל במקרה זה למצוא בת-זוג צעירה מגילך. באם תרצה, פשוט, להנות ממה שהחיים העמיקו לך עד כה עם בת זוגתך החדשה היא עשויה להיות באותה קבוצת גיל כמו שלך, ואז תהיה לה בגרות נפשית ורוחנית זהים לשלך.
 
 
 
 
 
 
 
 
קרוב לוודאי אנרגיות זהות ויכולות משותפים לבלות ולהינות מהנישואים החדשים מבלי לחכות ליותר מדאי הפתעות או אירועים לא צפויים, כמו שאפשר לחוות במקרה של נישואין שניים, כאשר לבן הזוג הצעיר יותר יש ילדים צעירים שמתגוררים במחיצתכם ו/או תלויים בחסדייכם. אנו מודעים לכך שיש כאן הכללות ושכל אדם שונה, אבל המציאות היא שהבעיות מתעוררות בדרך-כלל כשקיים פער גילאים בין בני הזוג. אתה בוודאי מאושר מעצם העובדה שיש לך ילדים בגירים ואינך מחוייב בשלב זה למצוות התורה "פרו ורבו" ויש בידך זמן פנוי לבלות וליצור חלום חדש וחיים מחודשים.
רוב בנות הזוג בגילאים הקרובים ישמחו למצוא בעל בטווח הגילאים שלהן, שאינם מעוניינים להקים משפחה חדשה. נשים אלה, הן מעניינות ובשלות למשימות חדשות ויחסים עמוקים. הן תשמחנה להפסיק להתאבל על אובדן החלום וליצור חלום חדש ובר מימוש שיוליך להרגשת סיפוק ושמחה הדדיים