פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד אדע: זה בן זוגי? – כיצד לתזמן את היחסים

 

שאלה

 
לפני כשמונה חודשים הכרתי את בחיר ליבי, יעקב. כבר מתחילת הפגישה שלנו חשנו וחווינו התקשרות עמוקה ואמנם, כל הסובבים אותנו, כולל בני המשפחה הבחינו בעובדה שאנו אוהבים ומתאימים ומיועדים זה לזו. בגלל האינטנסוויות של כל ההתרחשויות החלטתי להאיט את התהליך וללמוד להכיר אותו לפי הקצב שלי. כיום אני מרגישה בטוחה, בשלה ונחושה בדעתי להנשא ליעקב. לאכזבתי הרבה הוא לא מציע לי נישואים. אני לא מבינה למה הוא מתמהמה ועד מתי עלי להיות סבלנית? מה עלי לעשות כדי להגיע איתו לחופה וקידושין? האם הוא באמת אוהב אותי?
 

פנינה משיבה

 
 
הצעת הנישואים היא אחד הצעדים במהלך הפגישה בין בני זוג והיא עולה ביוזמתו ושליטתו של בן הזוג. בדרך כלל זה קורה בתחילת הדרך כשבן הזוג מרגיש ספונטאני, אוהב, ובטוח בזוגיות ובהתאמה ולכן נוטה להציע נישואים. אך באותו הזמן בת הזוג מהססת, איננה בטוחה ונכנעת לפחדים הראשוניים.
בשלב מאוחר יותר האשה הופכת לחסרת סבלנות ומנסה להאיץ בגבר ועקב כך הוא נלחץ ומרגיש חוסר שליטה. אם את לא נותנת לו להציע לך נישואין בזמן שלו ובקצב שלו את שוללת ממנו את היכולת להוביל אותך ואת גודעת את הענף שעליו את יושבת. אל תאיצי בו ואל תכתיבי לו שאתם מתחתנים.
 
 
 
 
 
 
 
 
גבר שמרגיש שהוא היוזם והמוליך הוא גם גבר שרוצה לדחוף את הקשר הזוגי קדימה ומציע נישואין כתפיסת עולם כוללת שמסתכלת קדימה לשלב הבא לקראת החתונה והקמת בית נאמן. עליך להבין שיש הבדל בין נשים לגברים. גברים מתקשרים בקו ישר ונשים נוטות להיות יותר עקלקלות. אם הכול רגוע וטוב בינכם לאורך תקופת זמן מספקת הגבר שלך יציע לך נישואין בוודאות. אך אם היחסים שלכם נראים כמו גלים בים סוער הסיכוי להצעת נישואין פוחת. אם ביכולתך להחליף גישה, להיות אישה הרמונית ורגועה תוכלי ליצור שיגרה נעימה ומתוקה שתאפשר ליעקוב לגלות רצון וליזום חתונה בזמנו הטבעי והעיתוי שהכי נוח עבורו ועבורך.
ככלל זיכרי, השליטה היא עניין של גברים והקבלה היא עניין של נשים. כאשה, עלייך לוותר על השליטה ולתת לגבר לבחור אותך ולהעניק. גברים במהותם אמורים לתת ונשים אמורות לקבל. לכן, תפקידו של הגבר הוא לאהוב ותפקידה של האישה להיות נאהבת ולקבל את האהבה כהשתקפות של אהבתה כלפיו