פנינה רייפמן ומאמני מרכז הזום דייט יוצרים לך זוגיות עם אחריות!
רווקות ובדידות אינסופית יכולה להסתיים היום. תכנית מיוחדת לפרק ב'
 
בדיקת התאמה זוגית
תכנית ארבעת הצעדים ליצירת זוגיות ומציאת אהבת אמת
לווי מלא בכל מהלך הדייטים עד השגת היעד
החזרת התשוקה לזוגיות
גישור בהליך ייחודי וממוקד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גירושין – עם הריון, עם נכות פיזית איך ''מסתדרים'' עם זה?

 

שאלה

 
שלום לך פנינה,
אני קוראת הרבה מן ההנחיות שלך בעיתון "מנורה". הייתי רוצה להתייעץ איתך בחישוב מהיר של עובר ושב. אני גרושה בת 28 בהריון בחודש הרביעי. (אני אמורה להתגרש בקרוב ממש) יש לי נכות כללית. אינני מרגישה נכות ורוצה לעבוד ומצד שני חוששת שבגלל הנכות בעבר, לא יקבלו אותי לעבוד ולקבל שכר שיתאים לי. זה משעמם נורא כל היום לשבת בבית, אני רוצה חברים וכמובן כסף, ועבודה שאתחבר אליה באופן מנטאלי.
מה אפשר לעשות?
 

פנינה משיבה

 
 
ראשית, בואי ונחליף הילוך במרוץ המהיר שלך. ממש לא ברור לי: את מציינת שיש לך בעל, ואת לפני לידה, וגם אמורה להתגרש בקרוב, מה קורה?? את בעיצומו של מרוץ מדהים וכל זה במקביל לנכות. ילדה גדולה/אישה אחראית בת 28 נוהגת בצומת ללא תמרורים. בחישוב מהיר של עובר ושב, ללא מצפן, ללא G.P.S.
בשלב הזה עדיין לא מאוחר להעמיד מולך תמרור עצור ולעשות בדיקה פנימית במאבק של מי אני? למה אני כאן? מהי המשמעות והמטרה שלי בחיים? מה הערך שלי? מהן היסודות והערכים הפנימיים שלי? מהו העיסוק/העבודה שיכולים לממש את רצונותי וסיפוקי? הדרך אל הבריאות ואיכות חיים תוססת מתחילה ביצירת הקשר הנכון עם הנפש שלך
 
 
 
 
 
 
 
 
למחשבות ולרגשות שלנו יש קשר ישיר לבריאות הגופנית שלנו. בסוף הדרך תבחיני שאת מי שאת אוהבת להיות ואת אוהבת את מה שאת נותנת תשומת לב אישית ורוחנית. לכולנו, יש סיפורים על עצמנו, כי אנחנו מקדישים את תשומת ליבנו לפי הסיפור שבו אנו מגדירים את עצמנו, והדימוי הזה יקבע איך אנחנו רואים את עצמנו. החשש שמוביל אותך כיום, נשען על מצב הנכות, שבעבר מנע ממך אפשרויות להתקדם. כל זה שייך לתפיסה עצמית מוגבלת שגורמת לך לחשוב שאולי אין טעם לנסות שוב בעתיד.
בעזרת אימון אישי תוכלי לאפשר את השינויים והמטרות שאת בוחרת לעצמך ללא פחדים ועם דימוי עצמי מנצח. ביחד, נלמד מהי המחשבה הראויה והנכונה שיכולה להוליך אותך ליצירת המציאות שבה את באמת בוחרת, במודעות ואנרגיות אין סופיות להשגת היעדים המדויקים שבהם תבחרי מתוך בחירה חופשית /עצמאית וראויה דרך הסתכלות חדשה ושונה. יחד נשחרר חששות ופחדים המבוססים על ניסיונות מהעבר ואינם קשורים לעתיד הטוב. תוכלי לרענן ולבנות יחסים חדשים עם אנשים בעבודה, חברים וגם כסף. היהדות מלמדת אותנו למצוא את הלקח ואת היופי בכל מצב שבו אנו מוצאים את עצמנו ולהבין שהתהליך להגשמת המטרות הוא חשוב לא פחות מהיעד עצמו. אז גם אם לא היינו מסוגלים לעשות את הדבר הנכון בזמן שחשבנו שהוא הנכון, חובה עלינו להמשיך ולנסות להגיע ליעד ולמטרה וללמוד את השיעור והלקחים שלא יסולו בפז. הדימוי העצמי הוא הגורם לצורה ולאופן שהסביבה שלך מגיבה ומתנהגת כלפייך, כמו כן שולט הדימוי העצמי בכל ההחלטות של ה"כן" או "לא" שאת יכולה או לא יכולה להשיג ולממש, הוא זה שמחליטה מה קל, ומה קשה לביצוע. לכן עלייך לפרק ולמצוא יעד שיהיה משמעותי עבורך, קריירה חדשה שתסעיר אותך, ולהתחיל מיד בפעולת גישוש לקראת היעד הבא. חשבי על המסר מאחורי העשייה.

בברכה להצלחה לפריצת דרך חדשה
פנינה רייפמן